REFERENCJE

 

 

 

Sir Michael and Lady Caine
Sir Michael and Lady Caine

SIR MICHAEL CAINE C.B.E.

Monday, June 02, 2008

„We are very happy with the work carried out by Tomasz Lopacinski Company. The work has been of a high standard, his staff very courtesy and professional.We would thoroughly recommend his company for any building work.”

Sir Michael and Lady Caine

 

 

 

 

 

 
 


 

GINA ŁOPACIŃSKA – KOMASA I WIESŁAW KOMASA.

 

Warszawa Czerwiec 2018

“Pan Tomasz Łopaciński to połączenie wielu ciekawych cech osobowości, które gwarantują nie tylko wysoki poziom profesjonalizmu połączonego z dobrym gustem artystycznym, ale też spotkanie z  interesującym kulturalnym człowiekiem.

Absolutnie polecamy go jako fachowca naszym wszystkim znajomym.

P.S.  A poza tym nosi moje panieńskie nazwisko! Szukamy korzeni! 

 

Gina Łopacińska – Komasa , Wiesław Komasa

 


Anna i Kazimierz Staszewscy

 

 

KAZIMIERZ  I  ANNA  STASZEWSCY.

 

“Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza Łopacińskiego za perfekcyjne odnowienie podłogi, którą zdewastowali nasi lokatorzy. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania – wydawało się, że nic z tym nie da się zrobić.

Terminowość, perfekcja, słowem fachowiec najwyższej klasy. Polecam wszystkim i polecać będę.”

 

Kazik Staszewski

 

 


Warszawa, Mokotów

Nasz epizod z Panem Tomaszem zaczął się w trakcie trwania naszego generalnego remontu.  Początki remontu były trudne, tym bardziej, że to pierwszy małżeński remont. Ale końcówka wszystko rekompensuje.  Zbliżając się do końca remontu musieliśmy podjąć decyzję co z naszym parkietem?  Mąż zdecydowanie chciał zostać przy starym, dębowym 50 -letnim parkiecie, Ja – żona miałam inną wizję i nie byłam przekonana, że uda się odratować mocno zniszczoną klepkę.  Na szczęście sprawą parkietu i znalezieniem odpowiedniej osoby zajął się mąż ! 🙂  Po kilku próbach poszukiwań cykliniarza, trafił na Pana Tomasza.

  Jesteśmy obydwoje zadowoleni z efektów pracy i z tego w jaki sposób przebiegała praca Pana Tomasza.  Z pełną odpowiedzialnością dalej będziemy polecać Pana usługi, a i sami z przyjemnością skorzystamy w razie potrzeby.  Z naszej strony jest 100% satysfakcji i zadowolenia z tego co Pan dla nas wykonał.  Fachowców w Pana branży może być wielu, ale uważamy , że jest Pan nieliczną osobą, która wykonuje pracę z zaangażowaniem i dużą starannością. DZIĘKUJEMY!  Życzymy dalszych sukcesów i tak zadowolonych klientów JAK MY!

K i Ł  Tomaszewscy 

 


Warszawa, Pyry

No cóż, Pan Tomek to klasa sama w sobie !

Inteligentny, grzeczny, dyskretny, szybki, bardzo dokładny, pracujący w niewiarygodnej czystości, otwarty na nasze spontaniczne zmiany pomysłów, mega pracowity, przesympatyczny młody człowiek z dużą wiedzą i fachem w ręku !   Po wizytach Pana Tomka podłoga w łazience (z drewna teakowego) nigdy przedtem nie była taka śliczna.  Aż żal po niej chodzić … 🙂 🙂 🙂

Stół ? Był zniszczony, brązowy, “trącił myszką”, a jest nowoczesny, szary, idealny, dokładnie taki jak chciałam !

Panie Tomku, czy Pan chce czy nie, na pewno nie widzimy się po raz ostatni…

WIELKIE DZIĘKI !  

Agnieszka & Mariusz Nycz

 


Warszawa, Tarchomin

Trzy tygodnie czekaliśmy na umówionego fachowca od cyklinowania podłóg. Gdy nadszedł termin nie pojawił się i nie raczył zawiadomić że go nie będzie. Zawiódł nas.

W internecie znalazłem ofertę Pana Tomasza Łopacińskiego. Po przeczytaniu oferty i opinii o Nim bylem przekonany ,że dzwonię do odpowiedniego fachowca, który nas nie zawiedzie. Tak też się stało.

Pan Tomasz zrozumiał moją sytuację i pomimo zbliżającego się weekendu nie odmówił usługi. Przyszedł zgodnie z umową, solidnie i szybko, z pełnym profesjonalizmem wykonał swoją pracę.

Dziękujemy Panu Tomaszowi. Polecamy usługi Pana Tomasza Łopacińskiego wszystkim którzy potrzebują profesjonalnie wykonanej usługi.

D i R Talentowie 


London, February 21, 2016

“Tom and his flooring firm did an excellent job laying a solid oak floor to replace our old parquet flooring. This was a more difficult job as our floor required a layer of damp proofing resin. His firm was punctual and tidy throughout and we were very happy with the quality of the work done.

 

Regards,Max”


Warszawa, Zacisze

„Pan Tomasz Łopaciński wykonał w moim mieszkaniu cyklinowanie i olejowanie parkietu dębowego. Usługa została zrobiona profesjonalnie, terminowo, w konkurencyjnej cenie i z użyciem materiałów i sprzętu najwyższej jakości.  Serdecznie polecam.”

seb

Sebastian, ul. Św. Wincentego 114pix

 


„Remont, który przeprowadzałem w zabytkowej kamienicy w Nysie, nie był pierwszy, a w związku z tym miałem już do czynienia z wieloma fachowcami i wiem jak trudno jest znaleźć naprawdę rzetelnego i uczciwego wykonawcę. W mieszkaniu odnowienia wymagała ponad 100-letnia świerkowa podłoga. Zadanie nie było łatwe gdyż zależało mi, aby utrzymać rustykalny charakter desek. Spotkałem się z dziewięcioma specjalistami od podłóg i żaden z nich nie potrafił lub nie chciał podjąć się renowacji. Jedyna osoba która znała i rozumiała specyfikę zadania był pan Tomasz. Przeprowadził on remont bardzo sprawnie, starannie i czysto- zgodnie z moimi oczekiwaniami, a dodatkowo podpowiedział kilka rozwiązań o których bym nie pomyślał. W efekcie mam piękną i niepowtarzalną podłogę. Dziękuję bardzo i polecam jego usługi osobom, którym naprawdę zależy na jakości.”
piotr paster
Piotr Pasternak
pix

 


Warszawa, Śródmieście

„Czy Pan Tomasz jest czarodziejem? Najprawdopodobniej tak!!! Ze starej, prawdopodobnie przedwojennej podłogi, która była bardzo zniszczona, pomalowana dziwnymi farbami Pan Tomasz stworzył cudo. Kilku fachowców stwierdziło, że taką podłogę można jedynie wymienić na nową 🙁 .Pan Tomasz po obejrzeniu stwierdził, że oczywiście da się stworzyć coś bardzo oryginalnego. Odrestaurował tą starą podłogę w taki sposób, że teraz podłoga jest największym atutem w mieszkaniu. Wygląda na taką, za którą zapłaciło by się 100 mln $. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Tomasza do każdej, nawet najmniejszej pracy, myślę, że nawet bardzo zniszczona przedwojenna deska podłogowa zyska nowe życie. Dodatkowo Pan Tomasz świadczy profesjonalny serwis jeszcze długo po renowacji. To zaszczyt pracować z takim fachowcem.”

justyna
Justyna Wasielewska ,Warszawa, Żurawia 26

 


Warszawa, Śródmieście

“Pan Tomasz został nam zarekomendowany jako profesjonalista na 100%. Faktycznie już po pierwszym spotkaniu mieliśmy okazję się o tym przekonać. Po długich poszukiwaniach osoby, która “zna się na rzeczy” i wie co to legary w starym budownictwie, Pan Tomasz “spadł nam jak z nieba”. Pełen profesjonalizm da się zauważyć na każdym etapie współpracy! Pan Tomek wykonał umówioną pracę z pełną rzetelnością i zaangażowaniem. Efekt pracy jest rewelacyjny, z pełną świadomością możemy potwierdzić, że mamy do czynienia z PROFESJONALISTĄ! Kontakt do Pana Tomasza na pewno zachowamy i w zakresie jakiejkolwiek nowej / innej podłogi chętnie wykorzystamy.”

Z wyrazami uznania Ania, Michał i Ola Piórkowscy


Warszawa, Śródmieście

Namiary na Pana Tomasza dostaliśmy od sąsiada a sąsiad dostał od znajomych i tak zaprosiliśmy Pana Łopacińskiego do mojego mieszkania. Myślałam o wymianie klepki na nową, ale p. Tomasz stwierdził, że nie ma takiej potrzeby więc zdemontował stary parkiet, oczyścił podłoże i ponownie położył, oczywiście cyklinowanie lakierowanie i wyszło cudownie. Remont przeprowadził bardzo sprawnie i w terminie. Mogę śmiało polecić prace p. Tomasza bo to PROFESJONALISTA w swoim zawodzie.

Danuta i Ryszard Tywonek


Warszawa, Żoliborz

Gdy odwiedziliśmy naszych znajomych i zobaczyliśmy odświeżoną podłogę od razu im pozazdrościliśmy. Okazało się, że u nich wykonał tę pracę Pan Tomasz Łopaciński. Gdy zadzwoniliśmy do Pana Tomasza, zjawił się punktualnie i okazało się, że można się umówić na konkretny termin. Dziś kończą się prace Pana Tomasza nad odświeżaniem naszej podłogi. Jesteśmy zachwyceni zarówno jakością pracy, jak i samym stylem pracy Pana Tomasza.

Grażyna i Maciej Lewiccy


Warszawa, Bródno

Pan Tomasz jednym słowem uratował moją sytuację w której się znalazłam. Rano zadzwoniłam a po południu już u mnie był. Po oględzinach mojej 40 letniej klepki przystąpił do pracy. Efekt pracy Pana Tomasza bardzo zaskoczył. Podłoga została wycyklinowana i pomalowana na połysk. Wygląda 100 a nawet 200 razy lepiej jak podłoga, która była położona od nowości. Jednak 13.08.2016 okazał się szczęśliwym dniem bo w szóstkę nie trafiłam a w “czarodzieja” , który wyciągnął pomocną dłoń. Taki człowiek to chodzące złoto. Każdemu z zamkniętymi oczami mogę polecić Pana Tomasza.

Edyta Żurawska, Warszawa, ul. Rembielińska


 
Warszawa, Targówek
 
Pana Tomasza Łopacińskiego namierzyłem przypadkowo przez internet i to był strzał w “10”. W moim domu jednorodzinnym miałem starą podłogę z desek sosnowych, która pokryta była kilkoma warstwami farby emali. Rozmawiałem z paroma “specjalistami” na temat cyklinowania podłogi ale żaden z nich nie chciał podjąć się tego zadania. Umówiłem się na spotkanie z Panem Tomaszem, który stwierdził, że podłoga choć stara, jest w dobrym stanie i jest możliwe jej wycyklinowanie. Efekt pracy Pana Tomasza przerósł moje oczekiwania, podłoga dostała “drugie życie”, bardzo ładnie się prezentuje. Polecam wszystkim osobę Pana Tomasza, jest profesjonalistą w 100 %, świetnym fachowcem, który “wkłada serce” w to co robi, co przedkłada się na końcowy efekt. Praca została wykonana terminowo, bez żadnych opóźnień oraz dodatkowych kosztów, co często się zdarza przy remontach. Polecam wszystkim Państwu Pana Tomasza – wasza podłoga “będzie w dobrych rękach”.
 
                                                                                                                                      Jakub, Warszawa
 

 
Warszawa, Bródno
Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza za wykonanie cyklinowania podłogi, mimo że miał pełno zleceń to znalazł czas. Pracę wykonał terminowo. Moja podłoga była bardzo zniszczona i zrobił z niej cudo. Włożył dużo pracy w tę podłogę. Polecam wszystkim takiego fachowca.
Anna
 

 
Konstancin – Jeziorna 
 
Pana Tomasza Łopacińskiego znalazłem w internecie. Pełny profesjonalizm. Terminowo, solidnie, bez problemów. Odnawiał 30m2 parkietu położonego 20 lat temu.  
Z. Nietubyć, Konstancin – Jeziorna.
 
 
 
Warszawa, Tarchomin
Serdeczne dzięki, praca wykonana solidnie, terminowo, pełny profesjonalizm. Polecam wszystkim.
Z wyrazami uznania.
Wanda Barejko
 

 
 
p. Tomasz Łopaciński.
Wielkie, serdeczne dzięki za wykonane prace, cyklinowanie podłogi i renowację schodów.
Praca wykonana bardzo solidnie, profesjonalnie, terminowo.
Z wyrazami uznania.
Z. Tymińska  

 
 
Warszawa, Bielany
W dzisiejszych czasach znalezienie dobrego specjalisty to niełatwe zadanie.
Pan Tomek zdecydowanie jest taką osobą. Porządny, dokładny, uczciwy i przede wszystkim skromny.
Wykonana przez niego praca była na najwyższym poziomie.
Drewniana podłoga po cyklinowaniu i lakierowaniu wyglądała lepiej niż nowa.
Polecam z całego serca i dziękuję !  
W. Potoczek